logo

Live
BA 100,3 NR 88,8 BB 97,6 MT 98,7 RK 98,8 CA 98,1 RS 102,4 PP 107,3 PO 105,2 KE 94,8 ZA 98.7 LC 89.1 NM 92.4 PB 95.1 TN 100.3 BA 97.6

Poison bez Michaelsa?

Poison bez Michaelsa?

Kapela Poison sa na koncertných pódiách objavila naposledy pred dvomi rokmi, ostatný album Poison´d! je z roku 2007. Teraz sa muzikanti opäť stretávajú kvôli spoločnej tvorbe, avšak bez speváka Breta Michaelsa.

Bubeník Rikki Rockett, gitarista C.C. DeVille a basák Bobby Dall založili formáciu The Special Guests, v ktorej ich ako spevák a gitarista dopĺňa Brandon Gibbs. S tým je Rikki Rockett aktívny aj v projekte Devil City Angels. „Keď sme boli s Devil City Angels na turné, Bobby sa prišiel pozrieť na jeden z koncerto a zadžemoval si s nami. Dostali sme nejaké ponuky na koncerty Poison, ale Bretovi sa do nich nechcelo, pretože mal práve naplánované svoje sólové koncerty. S Bobbym sme si povedali, že by s nami mohol spievať Brandon. Nikdy by sme sa neprezentovali ako Poison, ale pre organizátorov to bola dobrá príležitosť ako dostať nás troch." Ak sa pýtate, prečo sa Bretovi Michaelsovi, ktorý aj tak skladby Poison spieva na svojich sólo koncertoch, do skutočného návratu tejto kapely nechce, tak Rockett tvrdí, že je to preto, lebo si robí veci po svojom. "Začínam mať pocit, že kým nemusí, nechce mať s nami nič spoločné. Ale to sú len moje špekulácie."

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahni si appku a nalaď sa na ROCK !

Aplikácia Rádia Anténa Rock je dostupná v App Store a v Google Play.