logo

Live
BA 100,3 NR 88,8 BB 97,6 MT 98,7 RK 98,8 CA 98,1 RS 102,4 PP 107,3 PO 105,2 KE 94,8 ZA 98.7 LC 89.1 NM 92.4 PB 95.1 TN 100.3 BA 97.6

Pomôž s Rádiom Anténa Rock Damiánkovi!

Pomôž s Rádiom Anténa Rock Damiánkovi!

Rockeri majú srdce na pravom mieste a teraz to môžeš dokázať. Pomôž s nami Damiánkovi! Tento malý bojovník má 3 roky a jediné želanie - aby bol ako jeho rovesníci.

Damiánko sa narodil sa predčasne v 32. týždni, hneď po príchode na svet ho lekári museli resuscitovať. Po dvoch mesiacoch v nemocnici konečne smeroval domov, no keď mal 6 mesiacov, neurológ mu diagnostikoval príznaky DMO... Jeho rodičom sa zrútil svet, no nevzdali sa nádeje. Damián denne cvičí, rehabilituje a na odporúčanie začal jazdiť na koni. Dostavili sa prvé výsledky - 3-ročný fešák lezie, stojí. Mentálne je Damiánko v poriadku - pozná abecedu, počíta, rozozná farby, recituje básničky, spieva pesničky, no stále sa pýta, kedy už pôjde do škôlky. Jemná motorika ho však stále ešte neposlúcha... Aktuálne je Damiánov otec na dlhodobej PN-ke, čaká ho operácia a z okliešteného príjmu si rodina rehabilitácie pre svojho syna nemôže dovoliť. Rádio Anténa Rock sa Damiánkovi rozhodlo pomôcť a verí, že sa pridajú aj jeho poslucháči! Je to veľmi jednoduché:

Pošli SMS správu v tvare: DMS medzera ANTENAROCK na číslo 877. Cena jednej darcovskej SMS správy je 2 eurá.

Zdanlivo malá suma, ktorá môže malého hrdinu postaviť na nohy a dovoliť mu žiť tak, ako žijú ostatné deti v jeho veku. Za Damiánka vopred ďakujeme!

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahni si appku a nalaď sa na ROCK !

Aplikácia Rádia Anténa Rock je dostupná v App Store a v Google Play.