logo

Live
BA 100,3 NR 88,8 BB 97,6 MT 98,7 RK 98,8 CA 98,1 RS 102,4 PP 107,3 PO 105,2 KE 94,8 ZA 98.7 LC 89.1 NM 92.4 PB 95.1 TN 100.3 BA 97.6

Speváčka Nightwish je tehotná!

Speváčka Nightwish je tehotná!

Nighwish už pred časom ohlásila pauzu, no dnes je jasné, že to vlastne bude materská dovolenka.

Kapela Nightwish nedávno oznámila, že si dá na pár mesiacov koncertnú pauzu a teraz je jasné, čo je jedným z dôvodov. Speváčka Floor Jansen je tehotná. V rozhovore pre magazín Team Rock to prezradil a potvrdil kapelník Nightwish Tuomas Holopainen, podľa ktorého odhadov by mala byť v 4. mesiaci. "Pred časom som sa jej pýtal, či neplánuje dieťa a ona, že áno. Tak som jej povedal, že keď teraz zvažujeme tú pauzu, možno by bola tá správna chvíľa... No a je to tu. Vyšlo to nádherne, pretože s malým alebo s malou bude môcť byť rock doma, než sa zase dáme do práce, takže načasovanie je to perfektné." Partnerom Floor Jansen a budúcim tatkom je bubeník kapely Sabaton Hannes van Dahl,  tak sa necháme prekvapiť, či tempo zvolnia aj Švédi.

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahni si appku a nalaď sa na ROCK !

Aplikácia Rádia Anténa Rock je dostupná v App Store a v Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem