logo

Live
BA 100,3 NR 88,8 BB 97,6 MT 98,7 RK 98,8 CA 98,1 RS 102,4 PP 107,3 PO 105,2 KE 94,8 ZA 98.7 LC 89.1 NM 92.4 PB 95.1 TN 100.3 BA 97.6 PN 97,3 SV 95,9

Splní sa sen Judas Priest?

Splní sa sen Judas Priest?

Frontman Judas Priest Rob Halford hovorí, že nominácia na uvedenie do Rokenrolovej siene slávy pomáha eliminovať predsudky o metale.

Líder kapely Judas Priest Rob Halford po ohlásení nominácií na uvedenie do Rokenrolovej siene slávy povedal, že ak by to kapele Judas Priest na budúci rok vyšlo, bolo by to splnenie sna. Britská kapela sa na zozname objavila po prvý raz, hoci podľa všetkých pravidiel sa tak mohlo stať už od roku 1999. Pre Halforda by Sieň slávy neznamenala len splnenie sna pre hudobníkov, ale táto skutočnosť by pomohla eliminovať predsuky o metale. Pre magazín Billboard povedal, že oznámenie nominácií na uvedenie do Rokenrolovej siene slávy sú ako Oscary. "Keď sa oznámia nominácie a blíži sa čas toho veľkého večera, každý si predstavuje, že stojí na pódiu a prednesie svoju ďakovnú reč. Ak by to vyšlo kapele Judas Priest, bolo by to absolútne splnenie sna. Držte nám palce!".

Zdroj: teamrock.com

Foto: FCB/Judas Priest

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahni si appku a nalaď sa na ROCK !

Aplikácia Rádia Anténa Rock je dostupná v App Store a v Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem