logo

Live
BA 100,3 NR 88,8 BB 97,6 MT 98,7 RK 98,8 CA 98,1 RS 102,4 PP 107,3 PO 105,2 KE 94,8 ZA 98.7 LC 89.1 NM 92.4 PB 95.1 TN 100.3 BA 97.6 PN 97,3

Hecni sa medzi hokejistami

Hecni sa medzi hokejistami

V Hecni sa je veľmi populárna voda. Zostaneme pri nej aj tento týždeň. Len zmeníme jej skupenstvo. Čaká nás ľad. A hokejisti. A Tomaggio v akcii.

Tento týždeň bude hlavnou hviezdou Hecni sa hlavná hviezda Ranného tímu Rádia Anténa Rock Tomaggio. Veď aj je najväčší športovec zo všetkých, tak žiadne prekvapenie. No a zistíme, ako sa kamaráti s hokejom. Túto hecovačku totiž vymysleli chalani z hokejového tímu Diplomats Pressburg. Tomaggio sa zmení na Jara Haláka, postaví sa do bránky a potom sa budú diať veľké veci. Jeho chvíľkoví spoluhráči budú na neho páliť ako z dela, Tomaggiovou úlohou je čo najviac strieľ pochytať a hlavne prežiť. Do Hecni sa s ním ide aj niekto z poslucháčo Rádia Anténa Rock, konkrétne Adam zo Zohoru je tento týždeň ten šťastný.

Ako Tomaggio a Adam v hokejovej bránke dopadnú, dozviete sa vo videu v piatok ráno.

Ak sa s nami chceš hecnúť nabudúce ty a okrem zábavy získať aj 5 galónov piva, teda 20 litrov tohto zlatého moku, vyplň formulár a čakaj, my sa ti ozveme!

Zdroj, audio: Rádio Anténa Rock

Foto: FCB/Diplomats Pressburg

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahni si appku a nalaď sa na ROCK !

Aplikácia Rádia Anténa Rock je dostupná v App Store a v Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem