logo

Live
BA 100,3 NR 88,8 BB 97,6 MT 98,7 RK 98,8 CA 98,1 RS 102,4 PP 107,3 PO 105,2 KE 94,8 ZA 98.7 LC 89.1 NM 92.4 PB 95.1 TN 100.3 BA 97.6

Hecni sa pokračovalo v tetovacom štúdiu

Hecni sa pokračovalo v tetovacom štúdiu

Hecovanie sa v Rádiu Anténa Rock ide ďalej. Tento týždeň sa nešlo ani do vody, ani do výšky, ale adrenalín to bol riadny. A najväčší asi pre Ľupku z Ranného tímu.

Hecni sa sa tetovalo! A nie len tak hocičo, ale rovno logo Rádia Anténa Rock! Do tejto šialenej výzvy sa nechal namočiť poslucháč Laco z Považského Podhradia. Ten neváhal ani minútu, horšie to však bolo s našou Ľupkou, ktorá hecovaciu výzvu mala splniť za Ranný tím. Je totiž v oblasti tetovania nepopísaný papier a vraj nikdy ani netúžila byť popísaný. "Nie som pripravená. A moja polovička už vôbec nie. Hľadáme miesto, ktoré by sme na mojom tele obetovali, kde by to veľmi nebolo viditeľné a kde by to nemuselo bolieť. Vychádza nám z toho zadok," prezradila pár dní pred plnením výzvy Ľupka.

SiFon si tohtotýždňové Hecni sa užíval, jeho telo totiž zdobí niekoľko farebných obrázkov, Ľupku teda hecoval. "Nemáš sa čoho báť, máš za sebou pôrod, tak nejaké tetovanie ťa nerozhádže," tvrdil a sľúbil, že ju podporí svojou prítomnosťou v tetovacom štúdiu. No a aj podporil a Ľupka to dala ako pani, rovnako ako náš poslucháč Laco. Ľupka aj Laco teda už môžu každému veľmi jasne ukázať, čo počúvajú. Rádio Anténa Rock totiž už majú nielen v ušiach, ale aj na svojom tele.

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahni si appku a nalaď sa na ROCK !

Aplikácia Rádia Anténa Rock je dostupná v App Store a v Google Play.